• FTTH Sprendimas Originalus ZTE Mini Gpon/Epon Olt C320 ZTE ZXA10
  • FTTH Sprendimas Originalus ZTE Mini Gpon/Epon Olt C320 ZTE ZXA10
  • FTTH Sprendimas Originalus ZTE Mini Gpon/Epon Olt C320 ZTE ZXA10

FTTH Sprendimas Originalus ZTE Mini Gpon/Epon Olt C320 ZTE ZXA10

Yra sandėlyje
SKU s695
  • €799.34

FTTH Sprendimas Originalus ZTE Mini Gpon/Epon Olt C320 ZTE ZXA10 1.Produkto Aprašymas

Talpa GPON iki 32 Uplink prievadų sąsajos iki 4 *GE (Optical )+2*GE(Elektroninių) arba 2*10GE(Optical )+2*GE(Optical ) +2*GE(Elektroninė)

Važiuoklės Konfigūracija (19") iš Viso 5 lizdai 2 slots universali linija korteles 2 slots jungiklis& kontrolės korteles 1 lizdas ventiliatorius modulis

Abonento Kortelę Tankis GPON kortelė: 8/16 uostų vienoje kortelėje XG-PON1 kortelė: 8 uostų vienoje kortelėje P2Pcard: 24/48 uostų vienoje kortelėje

Uplink interface card 1*10GE optinis prievadas ( Konfigūruojama 1*GE optinis prievadas) 1*GE optinis prievadas 1*10 M/100 M/1000 M elektros Ethernet

Bendros sąsajos 1*aplinkos aptikti sąsaja 1*valdymo sąsaja 1*priežiūra nuoseklioji sąsaja

PON Funkcijų GPON atitinka ITU G. 984.x P2P atitinka ITU G. 985/G. 986 XG-PON1 atitinka ITUG.987.x ir G. 988 Parama 1:128 optinis padalinta santykis xPON Paramos AMINOETANOLIAI (Optinis Lazerio Priežiūrą ) Max logiška pasiekti: Max 60km fizinio pasiekti: Max 20km link skirtumas: 20km Didelio naudingumo DBA: NSR-DBA,SR-DBA Sinchroninio Ethernet GPON Transiveris galia: Klasė B+ arba C klasės+ XG PON1 Transiveris galia: N1 Klasės ir N2a TypeB ir C tipo optinis uplink apsaugos Rėmimo FEC Paramos AES128 Paramos ACB GPON MCM(Multi-Kopijuoti Multicast) Paramos 1550nm už trečiosios šalies kabelinės televizijos transliavimo

L2/L3 Funkcijų 4K VLAN 1:1/N:1 VLAN 802.1 skelbimų, SVLAN, Pasirinktinio QinQ, VLAN krovimas Linija-norma, persiuntimo STP/RSTP/MSTP suderinamas su IEEE 802.1 b/802.1 w/802.1 s UAPS/AVP/LACP apsaugos Link aggregation IEEE 802.3 skelbimų L3 maršrutai: 12K IPv4 maršrutą ekspedijavimo įrašų IPv4 ir IPv6 statistika Multicast routing – IPTV 1K Multicast grupes IGMP Snoopingand proxy (v1/v2/3) MLD V1/ V2,snooping/proxy MVLAN: 256 Kanalo Prieigos Valdymo (CAC), Peržiūrėti (PRV) ir Skambučių Išsamiai Įrašus (CDR) už IPTV Mažiau nei 50ms kanalo zapping nedelsiant

QoS 8 eilių vienam uosto Eilėje & planavimo mechanizmas: SP, WRR, SP+WRR IPv4 DSCP Diffserv Stream klasifikacija, greitį ribojantis, formavimo bei prioritetų nustatymo Eismo statistika WRED ir trijų spalvų SLA: CIR, PIR, EIR

Saugumo L2 - L4 ACL IP ir MAC šaltinis guard Atsparumą nuo DOS atakų, MAC/IP anti-parodijos ("MAC" privalomas, IP privalomas, DHCP snooping) Anti-potvynis: transliacijos paketo slopinimas, IGMP paketinių slopinimas, DHCP paketų slopinimo MAC adresą skaičius ribą, remiantis VLAN arba PERLAS-port Portmirroring Vartotojo uosto identifikavimo tokių kaip ADSL+ ir DHCP Funkciją 82

O&M Operatoriaus saugumo, Multi-privilegijuotas operatorius, SSH, FTP/TFTP, ACL Valdymo protokolas ir sąsaja: CLI, Telnet ,SNMP V1/V2C/V3, MIBII Nuotolinio firmware atsisiųsti ir atnaujinti Aplinkai nustatymo, kontrolės ir signalizacijos

Aplinkos darbo temperatūra: --40°C iki 65°C Veikimo drėgmė: 5% ~ 95% Oro slėgis: 70 kPa - 106 kPa

Maitinimo šaltinis DC: -48V+/-20%,-60V+/-20%; AC: 100V~240V

Matmenys 86.1 mm (H) * 482.6 mm (W) * 270mm (D) (19 colių lentynos) 2200 mm (H) x 600 mm (W) x 300 mm (D) (Rack) 1035 mm(H) x 770 mm(W) x 460 mm(D) (Lauko Kabinetas 2. Gaminio Taikymo

1 pav Tinklo topologijos paraiškos triple play laidoje ir televizijos pramonė

2 pav Tinklo topologijos paraiškos automatinis energijos paskirstymo, elektros energijos pramonė

Prašome nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite kokių nors klausimų.

Tel./ WhatsApp :+86-15305338423

  • Prekės Pavadinimas: WANSHUOELECTRONICEQUIPMENT
  • Paslaugų uosto: Optinės Linijos Terminalas
  • Prašymas: FTTH linijos FTTB Tinklo FTTX
  • Talpa: GPON iki 32 uostuose
  • Maitinimo Šaltinis: -48V/-60V DC, 110/220V AC
  • Funkcija: GPON/EPON, 10G PON
  • Pavadinimas : Originalus ZTE ZXA10 C320 OLT
  • Modelio Numeris: ZTE-C320
  • Garantija: 1 metai
  • Tarnyba kortelės: GTGO(8*GPON) /GTGH(16*GPON)/ETGO
  • Dydis: 483*88*285mm
  • Svoris: 13kg

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 13.0kg (28.66lb.)
  • Pakuotės Dydis: 50cm x 30cm x 15cm (19.69in x 11.81in x 5.91in)

Panašūs produktai

2017 Karšto Pardavimo Patvarus Nešiojamą Telefono Kabelis Tracker Telefono Vielos Detektorius RJ11 Linijos Laidą Testeris Įrankių Rinkinys Tonas Bandomųjų Imtuvas

2017 Karšto Pardavimo Patvarus Nešiojamą Telefono Kabelis Tracker Telefono Vielos Detektorius RJ11 Linijos Laidą Testeris Įrankių Rinkinys Tonas Bandomųjų Imtuvas ​

  • €10.30

Suderinamas su D-LINK DEM-432XT-DD-CO 10GBASE-LR SFP+ Module 1310nm 10km Dvipusį, LC Jungtis DDM

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe pardavėjas.

  • €21.59

Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug 0,9 mm SM Plieno Vamzdžių, 1x8 Mini Blockless SC/APC 8 Uostų Optinio Pluošto PLC Splitter

Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug 0,9 mm SM Plieno Vamzdžių, 1x8 Mini Blockless SC/APC 8 Uostų Optinio Pluošto PLC Splitter Savybės *Puikus Mechaninė,Mažas Dydis *Didelis Patikimumas *Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai Poliarizacijos Priklausomi nuostolių *Didelis kanalų skaičius *Puiki Aplinkos

  • €94.67

Aukščiausios Kokybės Dulkių Konteineris/Conister Rinkiniai 3PCS, darbas su vakuumo gruntas,Laikytis EuropeAmerican maisto saugos reikalavimu

Ypatybė: Pagamintas iš tvirtos medžiagos, tai tris hexigonal formos aišku, kanistrai yra dydžio, 700ml,1400ml & 2000ml atitinkamai Kiekvienas vienetas savybės vakuuminio sandarinimo dizaino išlaikyti maistą šviežią ilgiau. Tai naudinga ir patraukli multi-purpose užtaisai yra idealiai tinka saugoti vaisiai, salotos, ir sausas prekes,

  • €56.04
  • €65.93

ER-10 elektrodai T-39 T-71C T-81C Tipas-39 T - žemiau 600c T-400s Tipas - 71c Tipas - 81c Skaidulų Sintezės Splicer

Elektrodai ER-10, PAGAMINTI KINIJOJE, elektrodai splicer elektrodai T-39/ T-66/ T-71C/ 81C sintezės splicer ER-10 Pakeitimo Elektrodai yra skirtas naudoti su T-39/ T-66/ T-71C/ 81C optinio pluošto sintezės splicer.

  • €14.82

2vnt 12 Core Juostelės Kabelis su SC/UPC-G657A1-2m-PVC-Filialas kit / Optinio Pluošto Galiuku

1 Aprašymas Fiber optic patch cord ir galiuku galite prisijungti su įvairių tipų jungtys, tokių kaip ST, FC, SC, LC ar MU . Su aukštos kokybės keramikos rėmelis, jis turi gerą atitikties ir mažai Įterpties Nuostoliai. Ir ji yra plačiai naudojami Telekomunikacijų Tinklų, Duomenų Perdavimo, Bandymo Įranga ir LAN kabelinę televiziją

  • €26.37

20mw Optinio Pluošto Lazeris Vaizdo Gedimų Lokatorius 20km nemokamas pristatymas

20mw Optinio Pluošto Lazeris Vaizdo Gedimų Lokatorius 20km nemokamas pristatymas Į BML207-20 pentype VFL yra specialiai suprojektuoti lauko darbuotojų, kuriems reikia veiksmingo ir econmomical toolfor pluošto paieškos, pluošto kanalų ir tęstinumo tikrinimas optinio tinklo. Ji apima: 1. Rasti atskaitos tašką , prasto ryšio, lenkimo

  • €11.41