Sendinti rąstai, sendinti balkiai, sendintos sijos, sendintos dekoratyvinės sijos, rankų darbas, gilios rievės, unikalus sendinimas, gilaus sendinimo darbai, meninis sendinimas, unikalus sendinimas Sendinti rąstai, sendinti balkiai, sendintos sijos, sendintos dekoratyvinės sijos, rankų darbas, gilios rievės, unikalus sendinimas, gilaus sendinimo darbai, meninis sendinimas, unikalus sendinimas Sendinti rąstai, sendinti balkiai, sendintos sijos, sendintos dekoratyvinės sijos, rankų darbas, gilios rievės, unikalus sendinimas, gilaus sendinimo darbai, meninis sendinimas, unikalus sendinimas Sendinti rąstai, sendinti balkiai, sendintos sijos, sendintos dekoratyvinės sijos, rankų darbas, gilios rievės, unikalus sendinimas, gilaus sendinimo darbai, meninis sendinimas, unikalus sendinimas Sendinti rąstai, sendinti balkiai, sendintos sijos, sendintos dekoratyvinės sijos, rankų darbas, gilios rievės, unikalus sendinimas, gilaus sendinimo darbai, meninis sendinimas, unikalus sendinimas Sendinti rąstai, sendinti balkiai, sendintos sijos, sendintos dekoratyvinės sijos, rankų darbas, gilios rievės, unikalus sendinimas, gilaus sendinimo darbai, meninis sendinimas, unikalus sendinimas Sendinti rąstai, sendinti balkiai, sendintos sijos, sendintos dekoratyvinės sijos, rankų darbas, gilios rievės, unikalus sendinimas, gilaus sendinimo darbai, meninis sendinimas, unikalus sendinimas Sendinti rąstai, sendinti balkiai, sendintos sijos, sendintos dekoratyvinės sijos, rankų darbas, gilios rievės, unikalus sendinimas, gilaus sendinimo darbai, meninis sendinimas, unikalus sendinimas Sendinti rąstai, sendinti balkiai, sendintos sijos, sendintos dekoratyvinės sijos, rankų darbas, gilios rievės, unikalus sendinimas, gilaus sendinimo darbai, meninis sendinimas, unikalus sendinimas             
 
 
 
 
 
 
 Romo Simanausko Medzio Studija

Sendinimo pavyzdžiai

     Kadangi šie darbai atliekami išskirtinai rankų darbo pagalba, tai niekada nebus vienodi ar tapatūs gaminiai.  Tuo patrauklus ir vertingas rankų darbas, kad kiekvienas gaminys - tai atskiras meno kūrinys. Iš tikro, tai aš mažai prisidedu prie šio meno. Tikrasis menininkas yra visos augmenijos ir augalijos Kūrėjas. Aš tik padedu atskleisti Dievo kūrinių grožį ir pateikti jį mums suprantama forma. Tai išskirtinai autentiški Jo kūriniai. juose nėra pasikartojimų, nerasi nei vienos vienodos šakos, ar pasikartojančios medžio rievės, ar įlinkimo.  
    Gaminant balkius sutelktos visos penkios stichijos: ugnis, žemė, metalas, vanduo ir medis.

Ugnis - Visi šie gaminiai veikiami aukštesne nei 300ºC temperatūros. Tai vadinama medžio varginimu ar grūdinimu. To pasekoje medis baigia judėti ar kraipytis ir visos vidinės medžio įtampos išsilygina. Tad šie balkiai, Jūsų namuose, nuo temperatūros pokyčių,  nesikraipys ir nesikeis. 

Žemė - Tai stichija, kuri išaugino kitą šios stichijos elementą medį. Taip pat žemės stichija pateikė daugybę medžiagų ir priedų, kurie naudojami šio kūrinio išbaigimui ir apipavidalinimui. Pačoje darbų pabaigoje balkiai padengiami specialiu apsauginiu sluoksniu, kuris apsaugo nuo drėgmės. Tą mišinį taip pat tenka virti pačiam. Tai mano atrasta formulė, kuri suteikia medienai pusiau matinį žvilgesį, pušų aromatą ir švelnų paviršių. 

Metalas -  Visi balkiai apdirbami metaliniais įrankiais. Tad jų kūrimo procese šie kūriniai nemažai laiko praleidžia metalo stichijos globoje. Kaip senovės meistrai ikonas tapydavo tik pakylėtos būsenos ir tik palaimos nušvitime, taip ir šie kūriniai gaminami tik geros nuotaikos ir su dideliu kiekiu meilės. Tad galiu drąsiai teigti, jog šie gaminiai harmoningi. Jie Jūsų namuose skleis harmonija ir ramybę.

Vanduo -  Be vandens šioje žemėje nėra gyvybės. Vanduo pats unikaliausias elementas, kuris gali būti visuose trijuose pavidaluose (kietame, skystame, garų). Viename iš šių pavidalų, vanduo ir dalyvauja šiuose gaminiuose. Be vandens  medienos grūdinimas taptų neįmanomas. 

Medis -  Šis elementas sudaro šių gaminių pagrindą. Pagrindinė gaminio medžiaga yra Lietuvos miškuose užaugęs medis. Tai rinktiniai medžiai. Šiems gaminiams pagaminti mediena renkama labai kruopščiai.Tenka nemažai lentpjūvių apvažiuoti ir atsirinkti tik išskirtinai geros kokybės medieną. Iš visų, lentpjūvėse siūlomų produktų šiems darbams tinkama vos penktadalis. 

_________________________________

Romas Šimanauskas