Sendintų balkių spalvos ir padengimo būdai

Sendintų sijų pavyzdžiai, sendintų balkių pavyzdžiai

Sendintų balkių spalvos ir padengimo būdai

Balkių pavyzdžiai

          Šiame skyrelyje galima detaliau pamatyti balkių (sijų) sendinimo pavyzdžius. Kiekvienas balkis gaminamas išskirtinai rankomis. Rankų darbas garantuoja kiekvieno gaminio autentiškumą. Iš tikro, tai kiekvieną dekoratyvinę siją galima traktuoti, kaip atskirą skulptūrą. Ir iš tikro taip ir yra. Kiekvieną balkį tenka tiesiog išskaptuoti individualiai. 

                    Smulkiau apie tai čia.....

Kontaktiniai duomenysApie Autorių Romą ŠimanauskąGaminiai - sendintos spygliuočių lentos, mediniai vežimo ratai, skulptūros, Tuščias meniu mygtukasSkulptūros, 3D gaminiai, koplytstulpiaiMedinai ratai - įvairių dydžių pagal užsakymusInterjiero projektavimo darbaiEksterjiero projektavimo darbai

Sendinti balkiai

Medienos sendinimas - puiki galimybė interjierui ir eksterjierui Sendintų balkių panaudojimas labai platus.

Sendintų balkių panaudojimas

          Šie elementai papuoš Jūsų priešpirtį, kotedžą, vilą ar sodo apartamentus. Sendinti balkiai Jūsų namams suteiks, ne tik prabangų vaizdą, bet ir natūralios medžiagos šilumą. Natūralaus medžio masyvas energetiškai niekada peprilygs jokiems sintetiniams pakaitalams. Kas tikra - yra tikra.

Sendinti balkiai gražu ir praktiška.

Gražu ir praktiška

          Tokia apdaila puikiausiai tiks ne tik namų papuo- šimui, bet ir kaimo turizmo sodybom, ar restoranų įen- gimui. Tai neregėtai plati šių balkių pritaikymo galimybė. Architektam, ir dizaineriam tai puiki žaliava jų kūrybiškumui ir idėjom materealizuoti. Tai medžiaga ieškantiems ekologiško natūralaus ir tikro produkto. Medis ir Afrikoj medis : ).

Sendinti balkiai - apšvietimas

Sendintų balkių apšvietimas

          Šiuo būdu išspręsite ne tik vamzdynų paslėpimo problemas, bet ir patalpos apšvietimą. Balkių viduje sumontavus dienos šviesos lempas, Jūs galėsite gėrėtis tolygiai paskirstyta šviesa. Šviesos šaltinis neakins Jūsų, o sukurs jaukią ir romantišką aplinką. Galimi įvairūs apšvietimo varijantai. Galima sumontuoti žemyn šviečiančius LED tipo šviestuvus, atba prisukti išorinius šviestuvus, žvakių imitacijas. Galima pakabinti ant sienų fakelo formos biožidinius.Papildomi dekoro elementai gali sukurti Jūsų namuose senovinės pilies atmosferą.

Sendintų balkių panaudojimas labai platus.

Techniniai duomenys

          Šie balkiai gaminami naudojant 30 mm. storio sendintas lentas. Kadangi balkis tuščiaviduris jis sveria labai mažai ir neapsunkina konstrukcijų. Balkio viduje telpa ventiliacijos vamzdis, apšvietimo lempos, laidai, komunikacijos, vamzdynai. Naudojant šį gaminį galėsite paslėpti tiek komunikacijas tiek ir visokius nepageidaujamus techninius elementus. Šiuo metu balkius gaminu iš šių pločių lentų: 250 mm, 190 mm, 140 mm. Šai trys dydžiai ir naudojant juos galimos įvairios kombinacijos.

Spalvos ir paviršiaus padengimas

          Įmanomi įvairūs spalvų tonai ir atspalviai. Spalvą galiu priderinti individualiai prie kiekvieno interjero kolorito. Spalvų gama faktiškai neribota. Tad Jūsų kūrybiškumui ir fantazijai ribų nėra. Šiems gaminiams naudojama speciali padengimo sistema. Pirmiausia dengiama viena spalva, po to prašveitus uždažoma kita spalva. Tokiu būdu išgaunamas senumo pojūtis ir vaizdas. Jei balkiai ruošiami priešpirčiam arba pirtims, tai dar papildomai dengiami specialiu ekologišku apsauginiu sluoksniu, kuris medieną apsaugo nuo drėgmės ir karščio.

Romo Simanausko Medzio Studija

 

Biožidinys Mocartas, ugnis be dūmųSendinti balkiai, tuščiaviduriai balkiai, lengvi balkiai